Jesteśmy typowi osobnikami, z którymi można pogadać i na pewno nie traktujemy nikogo z góry, bo znamy słowa z branży i będziemy się nimi posługiwać w rozmowie z Tobą. Nie, nie będziemy, a jeżeli już to wyjaśnimy o co chodzi. Więc śmiało pytaj.

Marta

jestem autorką tekstów i sloganów reklamowych (copywriter), pasjonatką rozwoju osobistego i psychologii transpersonalnej. Moją dewizą jest to, że nie ma sytuacji bez wyjścia ani spraw nie do załatwienia. Gdybym wygrała 1.000 0000 w totolotka nadal bym robiła to co robię, bo praca jest moją pasją. W czym mogę Ci pomóc?

Jarek

Projekty stron, grafika oraz aerografia (to też jako hobby). A co lubię robić? Jeżeli czas pozwala namalować, narysować, przejechać się garbatym (tzn. VW garbus rocznik 1968), spotkać się ze znajomymi, przeczytać książkę, pójść na koncert. Ale przede wszystkim moim oczkiem w głowie jest syn i zabawy z nim klockami Lego 🙂

Grzegorz

Zajmuję się stronami www, a raczej ich częścią techniczną, hostingiem. A prywatnie moje zainteresowania kieruję w stronę nowinek technicznych, filmu, fantastyki i fantasy (J.R.R. Tolkien i „Magia i Miecz” to to na czym się wychowywałem)

Widzisz więc, żadne ĄĘ