Co możemy przygotować dla ciebie?

internet

strony internetowe, sklepy internetowe, media społecznościowe
Robimy strony dla firm, instytucji jak i osób prywatnych. Strony dla pasjonatów, domów wypoczynkowych i hoteli. Sklepy internetowe, wizytówki Google

projekty

materiały reklamowe, grafiki, banery, logo,
Projektujemy loga, grafiki na potrzeby stron www., materiały reklamowe takie jak: wizytówki, ulotki, plakaty, banery itp.

naprawa stron, opieka i wsparcie

diagnoza i usuwanie problemów, opieka, aktualizacje treści

SEO

audyt stron, pozycjonowanie i optymalizacja stron
Audyt i analiza techniczna SEO wspiera proces pozycjonowania strony. Dowiesz się, czy Twoja strona działa poprawnie na urządzeniach mobilnych i czy szybko się ładuje.

SŁOWNICZEK POJĘĆ I NAJCZĘSTRZE PYTANIA

Postaramy się tutaj wyjaśnić o co chodzi i co znaczą pojęcia na które możesz natrafić

Domena to nazwa pod którą Twoi klienci znajdą Cię w sieci. Domena to w praktyce adres strony w internecie. Po wpisaniu nazwy domeny, przeglądarka wyświetli stronę, która jest połączona z konkretną nazwą. Co roku musimy przedłużyć umowę na korzystanie z danej domeny i ją opłacić.

Żeby Twoja strona mogła działać, niezbędne jest wykupienie hostingu, czyli miejsca na serwerze. To jest taka działka pod dom czyli domenę. 🙂

Domena i hosting rozliczane są w cyklach rocznych na podstawie faktury VAT. Rozliczenie za stworzenie strony jest indywidualne. Zazwyczaj 50/50. Czyli 50% ceny ustalonej płatne przed realizacją, drugie 50% po realizacji zamówienia.

Budujemy responsywne strony internetowe, czyli że Twoja strona wyświetli się poprawnie na tabletach, komputerach i smartfonach.

Podstawowe strony internetowe wykonujemy do 14 dni od momentu dostarczenia wytycznych do projektu. Przy bardziej rozbudowanych projektach stron WWW czas realizacji może być nieco dłuższy.

Na początek wystarczy przedstawić nam strukturę (menu) strony z krótkim opisem zawartości podstron oraz przybliżenie oczekiwań co do projektu graficznego (mogą to być linki do stron, które pod tym względem są zbliżone).